Catering wigilijny

Nie masz czasu lub ochoty na przygotowywanie 12 tradycyjnych świątecznych potraw?

Koniec roku to dla wielu osób stresujący czas – przed nami dużo podsumowań, organizacji, a w pracy rozliczeń. Boże Narodzenie to jednak moment, w którym każdy z nas może odrobinę odsapnąć i po prostu cieszyć się obecnością swoich bliskich. Poza świętowaniem w rodzinnym gronie, w tym szczególnym czasie warto zadbać także o pracowników swojej firmy i okazać im wdzięczność za trudy całego roku. Restauracja Raut zapewni catering wigilijny na najwyższym poziomie!

Przykładowe menu

Jeśli decydujecie się zamówić catering na Boże Narodzenie, zapewne zastanawiacie się czy spełnimy Wasze oczekiwania względem tradycyjnych potraw. Przygotowaliśmy dla Was przykładowe menu, dzięki któremu wigilia firmowa będzie smakowała jak w rodzinnym domu. Nasz catering wigilijny może obejmować:

  • Wigilijna zupa grzybowa z borowików i podgrzybków – 1 porcja na osobę
  • Tradycyjne pierogi z kapustą i grzybami, z dodatkiem duszonej cebulki – 5 szt./os.
  • Świąteczny pasztet w cieście francuskim, z żurawinowym dipem – 1 p./os.
  • Wigilijna ryba po grecku – 1 p./os.
  • Pieczywo, masło
  • Świąteczne słodkości – 1 p./os.
  • Kawa oraz herbata
  • Soki owocowe i woda mineralna

Dostosowujemy się do naszych klientów

Oczywiście catering wigilijny dla firm może zostać dopasowany do potrzeb zamawiającego – w miarę możliwości zrealizujemy wszelkie pomysły i zamówienia, by Wasze Boże Narodzenie było w pełni udane. Realizujemy zarówno przyjęcia w naszej Rezydencji, ale także oferujemy catering na wigilię firmową poza lokalem. Profesjonalna obsługa kelnerska i najlepsi kucharze zadbają o Wszystkie aspekty kolacji – zarówno przygotowanie, podanie, jak i posprzątanie po jedzeniu, tak abyście mogli spędzić ten wieczór ciesząc się własnym towarzystwem. Imprezy firmowe realizujemy od A do Z.

Jeśli jednak nie potrzebujecie kompleksowej obsługi to zapraszamy również do zamawiania potraw z odbiorem własnym dzień przed Bożym Narodzeniem w godzinach dopołudniowych. Wówczas będą mogły zagościć także na Waszych rodzinnych stołach, odciążając Was od czasochłonnej pracy w kuchni.

Złóż zamówienie już dziś!