Catering wielkanocny

Bo święta są od tego, by świętować, a nie gotować!

Chcesz uhonorować swoich pracowników i pokazać im, że doceniasz ich pracę? A może planujesz zaskoczyć domowników świątecznym śniadaniem, ale brak Ci czasu lub umiejętności, by zrealizować plany? Zamów catering wielkanocny w Raucie!

Organizujemy zarówno firmowe imprezy, jak i przygotowujemy menu dla Klientów indywidualnych. Nasze usługi realizujemy zawsze profesjonalnie, smacznie i na czas.

Wielkanocny catering dla firm

Realizujemy wszelkie pomysły i dopasowujemy menu na świąteczne śniadanie według potrzeb. Bez znaczenia, czy zdecydujecie się na tradycyjny barszcz biały ze swojską kiełbasą czy eleganckie faszerowane jajka z dodatkiem wędzonego łososia, gwarantujemy pełnię doznań smakowych, które zachwycą pracowników i przyjaciół Twojej firmy

Nasze usługi realizujemy kompleksowo, co oznacza nie tylko przygotowanie śniadań, ale też profesjonalną obsługę kelnerską, wypożyczenie potrzebnej zastawy stołowej i ewentualnych akcesoriów (np. Podgrzewacze) oraz sprzątnięcie resztek jedzenia i brudnych talerzy tak, by firmowe święto przebiegło bez zakłóceń i obowiązków.

Realizujemy imprezy od A do Z, zarówno w naszym eleganckim lokalu w Poznaniu, jak i catering na śniadanie wielkanocne z dojazdem do siedziby Waszej firmy lub innego, wybranego miejsca. Personalizujemy zamówienia i sposób ich wykonania według Waszych potrzeb, stawiając doskonały smak i zadowolenie Klienta na pierwszym miejscu!

Catering na święta wielkanocne

Oprócz obsługi klientów biznesowych, zajmujemy się także przygotowaniem świątecznych śniadań, obiadów czy kolacji dla klientów indywidualnych. Większość z nas nie jest w stanie wyobrazić sobie Wielkiego Tygodnia bez zapachu kwaśnego barszczu białego lub żurku z dodatkiem chrzanu i aromatycznej kiełbasy lub bez tradycyjnego mazurka i półmiska jajek na twardo. Catering na Wielkanoc to praktyczny sposób na cieszenie się pysznymi potrawami w rodzinnym gronie, bez konieczności zaniedbywania pracy czy innych obowiązków podczas przesiadywania w kuchni.

Zapraszamy do kontaktu w celu dopasowania oferty do Waszych potrzeb!

Złóż zamówienie już dziś!