Wesela

Jeden z najważniejszych dni w życiu

Wiemy, że wynajem sali weselnej spędza sen z powiek przyszłych małżonków. Skorzystaj z naszego doświadczenia i zdaj się na ekspertów razem z Restauracją Raut. To idealna opcja dla osób poszukujących oryginalnej i pięknie urządzonej lokalizacji, która odda wagę tego wyjątkowego dnia!!!

Jednym z najważniejszych wyborów przy organizacji wesela jest znalezienie doskonałego miejsca, w którym będziecie świętować swoją miłość. Jeżeli wciąż gorączkowo przeglądasz przeróżne sale weselne i nie możesz znaleźć tej wymarzonej – spieszymy z pomocą. Posiadamy zupełnie nową salę bankietowo-weselną w atrakcyjnym wystroju, w pełni klimatyzowaną, nastrojową i elegancką, która pomieści nawet 110 osób.

Ślub i wesele to cudowne chwile, które chcesz zapamiętać wyjątkowo do końca życia. Aby tak było, musisz zrobić wszystko, co w Twojej mocy, by przebiegły bezproblemowo, a goście bawili się na przyjęciu fantastycznie.

Dysponujemy nie tylko doskonałym zapleczem do organizacji wesela, wyszkoloną ekipą kucharzy i kelnerów, lecz także konsultantów ślubnych, którzy dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu w branży, dobrze wiedzą, na co zwrócić uwagę podczas planowania tego ważnego dnia. Dzięki ich pomocy nie będziesz martwić się o nieprzewidziane zwroty akcji i problematyczne sytuacje, na które samodzielnie nie byłbyś przygotowany.

Przyjęcia realizujemy w klimatyzowanych przestrzeniach na wysokiej jakości porcelanie, przy elegancko przygotowanych stołach (ze świecami, świeżym kwiatkiem, serwetkami, itp.), z udekorowanymi krzesłami dla Młodych i  z udziałem profesjonalnej obsługi J

Ponadto do dyspozycji wszystkich Gości pozostawiamy:

– 2 tarasy z meblami ogrodowymi

– klimatyczne ławeczki w otoczeniu zieleni

– kącik zabaw dla dzieci z rowerami, hulajnogami, piłkami, zabawkami, malowankami, itp.

– nastrojowy bar nocny z wygodnymi kanapami i TV

– otoczenie Puszczy Zielonki

– przestronny parking

Zapraszamy do wizyty w naszym lokalu, obejrzenia miejsca, doprecyzowania szczegółów, a w każdą sobotę i niedziele do spróbowania naszych dań (restauracja otwarta od godziny 12.00, prosimy jednakże o telefoniczne, mailowe lub na facebooku zarezerwowanie stolika

Zarezerwuj przyjęcie!

61 8127 431
restauracja@raut.pl