Pokazy live cooking

Pokazy live cooking

ODKRYJ ŚWIAT SMAKÓW NA ŻYWO

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty:Live Cooking”, gdzie magia kulinarnego świata staje się rzeczywistością.

Jeśli zasiadana kolacja wydaje Ci się zbyt formalna, a bufet zbyt prosty, RAUT Catering Eventy ma dla Ciebie idealne rozwiązanie: stacje z gotowaniem na żywo!

Stacje z jedzeniem są mniej formalne i bardziej elastyczne niż zasiadane kolacje, jednak także bardziej wyrafinowane niż standardowy bufet. To sprawia, że stacje z „gotowaniem na żywo” to idealny wybór na wszystkie okazje, a w szczególności większe eventy korporacyjne. Łatwe do dopasowania do tematu przewodniego eventu, atrakcyjne i zapewniające dodatkowa „rozrywkę” dla Gości. Ludzie lubia, gdy „coś się dzieje” 😊

Dołącz do naszych doświadczonych Szefów Kuchni podczas prezentacji przygotowywanych dań, gdzie każdy ruch, każdy składnik i każdy smak będą dzielone z Tobą!

W RAUT Catering Eventy bazujemy jedynie na składnikach najwyższej jakości, ponieważ to one tworzą różnicę w doznaniach. Przy naszej ofercie stacji z gotowaniem na żywo możesz być pewien, że jedzenie, które Ci proponujemy, będzie dokładnie w takim standardzie, jak jedzenie serwowane w naszej restauracji i nie ma nic wspólnego z jedzeniem z food trucków.

Jeśli poszukujesz kreatywnego, innowacyjnego i świeżego podejścia do Twojego kolejnego eventu, a jednocześnie chcesz być pewny, że podane jedzenie będzie miało najwyższy standard, trafiłeś pod dobry adres.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ POKAZ LIVE COOKING NA TWÓJ EVENT ?

Kulinarne show na żywo:
to prawdziwy pokaz kulinarnych umiejętności. Nasi utalentowani szefowie kuchni tworzą potrawy na Twoich oczach, zachwycając smakami oraz technikami.

Interakcja z Gośćmi:
chcemy, aby Twoi Goście byli częścią wydarzenia. Dlatego zachęcamy ich do zadawania pytań, dzielenia się sugestiami i eksplorowania różnych smaków.

Dostosowane menu:
nasza oferta jest elastyczna i dostosowana do Twoich preferencji. Możemy przygotować potrawy zarówno klasyczne jak i dania kuchni świata lub dostosować menu do konkretnego tematu Twojego eventu.

Zaskakujący element:
oczaruj Gości prezentacją potrawy, która zostaje stworzona w trakcie wydarzenia.