Lunch biznesowy

W biurze, w firmie, u nas w restauracji…

Dobre jedzenie łagodzi obyczaje – jest to wszystkim doskonale znany fakt, ciężko bowiem skupić uwagę na ewentualnych sporach, gdy rozprasza nas stół pełen pyszności. Prawdopodobnie z tego powodu istnieje coś takiego jak lunch biznesowy – jeśli trzeba omawiać interesy, dlaczego nie robić tego w sprzyjających warunkach? Nasza restauracja przygotowała bogatą ofertą śniadaniową i lunchową dla firm, które chcą w ten sposób docenić swoich pracowników lub przygotować odpowiedni grunt pod wszelkie negocjacje biznesowe. Nasze usługi realizujemy na terenie Poznania.

Śniadaniowy catering dla firm

Restauracja RAUT proponuje swoim klientom wyjątkowe zestawy na pyszne rozpoczęcie dnia. Ten najważniejszy w ciągu dnia posiłek doda energii pracownikom i poprawi nastrój partnerom. Firmy mogą zamówić catering ze śniadaniem biznesowym do wybranego przez siebie miejsca lub dokonać rezerwacji w naszym lokalu. To doskonałe rozwiązanie na różnego rodzaju konferencje, integracje czy szkolenia – zaczęcie dnia od wspólnego posiłku jaki zagwarantuje catering śniadaniowy, zmotywuje do dalszej współpracy i podkreśli charakter firmy.


Catering na lunch biznesowy

Szczególnie popularną porą posiłku są okolice południa, czyli czas, w którym spożywamy drugie śniadanie lub – bardziej światowo- lunch. Nasza oferta dla firm obejmuje potrawy na ciepło i zimno (bagietki holenderskie, sałatki, tortille, przekąski itp.) w dużych, sycących porcjach i o wyjątkowym smaku. Ponadto catering na lunch biznesowy z Rautem to:

  • możliwość skomponowania dowolnego menu,
  • obsługa kelnerska lub zapewnienie tylko zamówionych potraw,
  • możliwość zapewnienia całego sprzętu gastronomicznego (talerze, sztućce, podgrzewacze, itd.) lub dostarczenie posiłków w opakowaniach jednorazowych,
  • duża estetyka potraw i ich serwowania,
  • niespotykany w branży profesjonalizm.

Jeśli jednak zdecydujecie się na posiłek w naszej restauracji, gwarantujemy Wam kameralną, elegancką atmosferę i równie smakowite potrawy. Zapraszamy serdecznie do kontaktu.

Zadbaj o pracowników, ugość Klienta – zamów lunch biznesowy już dziś!