Kanapki, finger food

Spotkanie biznesowe?
długie szkolenie?
całodniowa konferencja?
człowiek musi coś przegryźć!

A jak już o jedzeniu jest mowa – najlepiej postawić na najlepszych w branży! Restauracja Raut oferuje catering finger food dla firm, zarówno w lokalu, jak i z dojazdem na terenie Poznania.

Perły z naszej oferty

Nasz catering z zestawami przekąsek koktajlowych oferuje pyszne dania typu finger food w najlepszej aranżacji – są to niekwestionowane, kulinarne dzieła sztuki! Nie tylko charakteryzują się wybitnym smakiem, ale też estetycznym, bogato dekorowanym wyglądem oraz wysoką jakością wykorzystanych produktów.

Przygotowując catering finger food realizujemy zarówno wyszukane pomysły naszych klientów w tworzeniu zestawów przekąsek koktajlowych oraz kanapek, ale też sami wychodzimy z inicjatywą i proponujemy firmom takie smakołyki jak:

  • mini kanapeczki na chrupiącej bagietce,
  • tartinki z krewetką królewską, musem śmietankowym i świeżym koprem,
  • krewetki królewskie z salsą mango,
  • carpaccio z buraka marynowanego w miodzie, podawane z kozim serem,
  • hummus paprykowy z bułeczką drożdżową (buraczaną, bekonową, szpinakową),
  • empanadas z ciasta francuskiego z mięsnym farszem z czerwoną fasolą,
  • carpaccio z polędwiczek na rukoli z chutneyem cebulowym z gorzką pomarańczą,
  • sataje z łososia w trawie cytrynowej, pieczone w czarnym i białym sezamie.

Profesjonalny catering finger food dla firm

Przygotowując nasze zestawy przekąsek koktajlowych i kanapeczek, korzystamy tylko z gatunkowych produktów, bez użycia konserwantów lub sztucznych barwników – jeśli nasze bułeczki są czerwone, to znaczy, że zostały zabarwione sokiem buraczanym.

Nasza działalność to nie tylko catering kanapek dla firm, ale sztuka: pięknie serwujemy nasze dania, eksponując je na nowoczesnych naczyniach. Ciągle eksperymentujemy i wymyślamy kolejne zestawy kanapek i przekąsek koktajlowych typu finger food, więc ich lista nigdy nie jest zamknięta. Nie boimy się odważnych kompozycji smakowych, dlatego znajdziecie u nas słone i słodkie przekąski koktajlowe, jak i ich kombinację.

Jesteś zainteresowany naszymi apetycznymi zestawami dla firm? Zapraszamy do kontaktu, dostarczamy ZAWSZE na czas!

Zamów już dziś na swoje spotkanie!