Catering eventowy

Dobry event to taki, na którym oprócz atrakcji i dobrego scenariusza imprezy musi zagościć również coś pysznego do jedzenia!!!

Wierzymy, że dobrze zorganizowane przyjęcie, konferencja czy integracja oprócz atrakcji i dobrego scenariusza, oferuje swoim uczestnikom także coś pysznego do jedzenia! Zapewniamy catering na eventy firmowe na najwyższym poziomie jakościowym, z niespotykanym w branży profesjonalizmem. Każda impreza zasługuje na pyszną oprawę, bez względu na lokalizację oraz charakter wydarzenia. Realizujemy każdy, nawet najbardziej nietypowy pomysł!

Profesjonalny catering eventowy dla firm

W naszej kuchni używamy tylko jakościowych produktów – nie gotujemy z proszku i zawsze wykorzystujemy świeże mięso, warzywa i owoce. Potrawy i sposób ich serwowania charakteryzują się dużą estetyką i wyjątkowym smakiem. Przygotujemy przerwy kawowe oraz klasyczne dania kuchni regionalnej, jak i światowej, które rozpieszczą podniebienia naszych klientów.

Oprócz przygotowania i dowiezienia posiłków, catering eventowy łączy się z profesjonalną obsługą kelnerską. Nasi pracownicy pomogą Wam nie tylko w dobraniu perfekcyjnego menu, ale zadbają także o odpowiednią oprawę. Doskonałą atrakcją na imprezy firmowe jest pokaz “live cooking”, podczas którego nasi kucharze stworzą kulinarne dzieła sztuki na oczach Waszych gości. Obiecujemy, że podglądanie nas w akcji to pyszna rozrywka!

Catering na eventy prywatne

Planujecie wesele w urokliwym miejscu, wigilijną kolację dla wielopokoleniowej rodziny czy może huczną imprezę urodzinową? Oprócz firm, obsługujemy także klientów indywidualnych. I w tym przypadku nie idziemy na kompromisy, lecz serwujemy Wam doskonałe dania z wysokojakościowych produktów, które zachwycą zarówno kubki smakowe, jak i zmysł wzroku.

Różnorodne menu

Catering na imprezy dla firm i osób prywatnych tworzony jest według Waszych potrzeb i upodobań. Możemy zasugerować modne dania, które skupiają na sobie uwagę na każdym evencie, jak i poddać się całkowicie Waszym życzeniom. W naszej ofercie znajdziecie m.in. pyszne zupy i ciepłe dania, zimne zakąski i sałatki, wyrafinowane minideserki, drożdżówki i rogaliki, wyjątkowo dekoracyjne kanapki oraz ekskluzywne przekąski imprezowe typu “finger food”. Możemy przygotować także propozycje wegetariańskie i wegańskie.

Wyślij nam brief - na pewno odpowiemy i ustalimy wszelkie szczegóły!