Porsche centrum poznań

Porsche Centrum Poznań dla Partnerów

Kiedy najbardziej prestiżowa marka samochodów luksusowych – Porsche Centrum Poznań – decyduje się na przygotowanie spotkania dla swoich najlepszych Klientów, partnerów i pasjonatów motoryzacji, a także kolarstwa, nie mogło nas tam zabraknąć.

Bezbłędna impreza

Zaproszono ponad 100 gości (w tym gwiazdy sportu i telewizji), a impreza odbyła się w siedzibie firmy Porsche Centrum Poznań. Do nas należała organizacja mebli, wyposażenie oraz aranżacja przestrzeni, a przede wszystkim obsługa cateringowa i kelnerska. Jak zwykle bezbłędnie sprostaliśmy zadaniu. Jakość potraw, serwisu, obsługi, zastawy i dekoracji nie pozostawała nic do życzenia. Zachwyceni i zrelaksowani goście mogli dzięki nam cieszyć się fantastyczną atmosferą i świetnym jedzeniem.

Szynka ze stojaka

Wieczór miał charakter włosko – hiszpański. Uświetniony został wielką szynką La Jabuguena Jamon Cerrano Gran Reserva serwowaną z profesjonalnego stojaka, przy użyciu tylko odpowiedniego noża przez naszego Szefa Kuchni. W salonie unosił się zapach świeżo wypiekanych bagietek.

Festiwal makaronów

Zorganizowaliśmy również mini festiwal włoskich makaronów, serwując w formie Live Cooking:

  • Lasagne z bekonowym szpinakiem
  • Spaghetti z owocami morza
  • Tagliatelle z grzybami, sosem śmietanowym i kąskami kurczaka

Było tez coś “na zimno”: Carpaccio z polędwiczek z chutneyem żurawinowo – gruszkowym na rukoli oraz “na słodko”: krem czekoladowy z kroplą likieru Cointreau i filetem z soczystej pomarańczy.

Znakomici goście

Nie zabrakło także gości z najwyższej półki. Swoją obecnością zaszczycili nas Tomasz Zimoch – prowadzący imprezę oraz Ryszard Szurkowski. Wieczór był niezwykle udany, wszyscy goście zadowoleni, a całą imprezę możemy dopisać do kolekcji naszych sukcesów.

Imprezy firmowe z Raut

Więcej informacji na temat imprez i eventów plenerowych organizowanych przez nas znajdziesz na naszej stronie – Imprezy firmowe