Lech modern fabrics

Nowa siedziba LECH Modern Fabrics

Za nami kolejna duża realizacja. Tym razem mieliśmy przyjemność zorganizować i uświetnić pysznymi daniami otwarcie nowej siedziby firmy LECH Modern Fabrics – jednego z największych producentów tkanin meblowych (Sekrety tkanin).

Zadowolenie gości

Towarzyszyliśmy ponad 250 gościom do późnej nocy, dbając o ich komfort i zadowolenie, począwszy od dostarczenia najlepszych jakościowo mebli, przez aranżację dekoracji i przygotowanie zastawy, po zapewnienie obecności zaangażowanej obsługi kelnerskiej, która nie szczędziła sił na przemierzanie kilometrów po ogromnej powierzchni hali.

Wykwintne menu

Podczas imprezy podaliśmy min. mini tortille z kolorowymi warzywami i kremem śmietankowym z kąskami kurczaka, w formie przekąski. W trakcie uroczystej kolacji furorę robiły nasze medalioniki z polędwiczek wieprzowych w paseczkach grillowanego boczku. Wisienką na torcie był deser – krem czekoladowy z filetem z pomarańczy i kroplą likieru Cointreau. Dla gości zorganizowaliśmy także bogato wyposażony bar, gdzie profesjonalni barmani serwowali fantazyjne drinki. Dla tych, którzy potrzebowali chwili relaksu przygotowaliśmy cichy i przyjemny taras zewnętrzny z kawiarenkami.

Występy artystyczne

Gala towarzysząca wydarzeniu była pięknym przeżyciem dla wszystkich zaproszonych. Spotkanie urozmaicił występ kabaretowy, pokaz burleski oraz muzyka 9-osobowego zespołu muzycznego.

Imprezy firmowe z Raut

Więcej informacji na temat imprez i eventów plenerowych organizowanych przez nas znajdziesz na naszej stronie – Imprezy firmowe