25 lat na biurku

25 lat na biurku

Świętowanie jubileuszu 25-lecia jednej z poznańskich firm – producenta mebli biurowych, odbyło się niedawno. Oczywiście z odpowiednią do tego typu wydarzeń oprawą. Dostojne mury poznańskiej Opery, czerwone dywany, artystyczne występy, fortepian i szampan…

Foyer pełne smaku

Zapewniliśmy organizację operowej przestrzeni tak, by na ten wyjątkowy wieczór, stała się miejscem towarzyskiego spotkania i uczczenia wspaniałego jubileuszu. Przywitaliśmy 500 gości aperitifem w holu kasowym, urządziliśmy przestrzeń na tarasie z barem i parasolami, a foyer stało się areną kosztowania pyszności. Melonowy chłodnik podawany z wielkich mis naprawdę zrobił furorę.

Schody, schody, schody…

Wykorzystaliśmy około 100 stolików koktajlowych, 20 podgrzewaczy oraz niezliczoną wręcz ilość szkła. Nasza obsługa, biegająca rączo po niezliczonych schodach Opery, liczyła prawie 40 osób.

Kolejna udana impreza

Wysiłki zostały docenione i impreza została bardzo pozytywnie oceniona, a nasz klient był wyjątkowo zadowolony. A jak wiadomo, zadowolony klient to podstawa.

Imprezy firmowe z Raut

Więcej informacji na temat imprez i eventów plenerowych organizowanych przez nas znajdziesz na naszej stronie – Imprezy firmowe