Western po polsku

Western po polsku

Kapelusze, rodeo, rzut lassem i mnóstwo “wyjętych spod prawa”… Taką kowbojska oprawę miał właśnie niedawno organizowany przez nas piknik firmowy. Firma Raut, działając agencyjnie, zapewniała wszystkie elementy wydarzenia.

Bardzo Dziki Zachód

Cała przestrzeń została zaaranżowana na miasteczko kowbojskie, pamiętano nawet o kaktusach preriowych. Nieopodal stanęły wigwamy czerwonoskórych. Cała obsługa, wraz z wodzirejem i animatorami, wystąpiła w strojach kowbojskich. Zabawy na Dzikim Zachodzie są nie lada wyzwaniem: przeciąganie jaj strusia, przeciąganie lasso, szalony mustang, rzut podkową, dojenie krowy oraz ujeżdżanie byka. Specjalnie dla najmłodszych powstało specjalnie przygotowana przestrzeń do gier i zabaw, gdzie na dzieciaki czekało niesamowicie wiele atrakcji.

Dzika organizacja

Jak zawsze przy tego typu imprezach firma Raut zadbała o dobre samopoczucie i zabawę gości. W miasteczku stanęła fotobudka, gdzie chętni kowboje i kowbojki mogli uwiecznić „białe twarze” na zdjęciach. Nie zabrakło również występu tanecznego, w stylu epoki, oczywiście. Firma Raut zadbała również o oświetlenie, nagłośnienie i wyposażenie sceny. Nie mogło zabraknąć namiotu bankietowego z westernowym menu.

Kowbojski event

Impreza taka jak ta nie miała prawa się udać bez zaproszonych gości, którzy stanęli na wysokości zadania, przybywając na event w przebraniach. Każdy z gości otrzymał w prezencie kowbojski kapelusz. Nie zabrakło pojedynków w samo południe i świstu kul. Raut z przyjemnością uczestniczył w organizacji i realizacji imprezy na Dzikim Zachodzie.

Imprezy firmowe z Raut

Więcej informacji na temat imprez i eventów plenerowych organizowanych przez nas znajdziesz na naszej stronie – Imprezy firmowe