Imprezy firmowe na dobre połączenie

Wstaję za piętnaście trzecia

” – ja to, proszę pana, mam bardzo dobre połączenie…
wstaje rano, za piętnaście trzecia, latem to już widno. za piętnaście trzecia jestem ogolony, bo golę się wieczorem. śniadanie jadam na kolację. tylko wstaję i wychodzę…”

Z Polski do Holandii pociągiem

Nie od dziś wiadomo, że odpowiednio dobrane połączenie jest najważniejsze. Świętowaliśmy ostatnio, ze spółką CLIP Logistics, rocznicę utworzenia kolejnego, właśnie tak ważnego połączenia kolejowego między Polską a Holandią. Kolejna duża inwestycja, która zapewne zakończy się sukcesem i wspomoże gospodarkę Poznania i Swarzędza.

Holenderskie sery

Raut ugościł zaproszonych notabli serwując swoje najlepsze przekąski na jeden kęs i podając dobrej jakości białe wino. Na stołach zagościły bogate, eleganckie dekoracje kwiatowe oraz regionalne produkty przywiezione wprost z Holandii. Wybór prawdziwych holenderskich serów i specjalnie przygotowanych ryb był nie lada rarytasem dla zaproszonych gości.

Sprawna i profesjonalna obsługa na imprezy firmowe

Prezenty dla gości rozdawały nasze urodziwe hostessy, a sprawna obsługa, w strojach przygotowanych specjalnie na tę realizację, barwami nawiązującymi do logo CLIP (czarnych koszulach i żółtych krawatach), pracowała z pełnym profesjonalizmem.

Spełniamy toasty

Całości wydarzenia dopełniły muzyka na żywo i załadunek kontenera na pociąg. Oczywiście był toast szampanem za powodzenie inwestycji oraz jubileuszowy kawałek tortu dla wszystkich 400-stu zaproszonych osób.

Imprezy firmowe z Raut

Więcej informacji na temat imprez i eventów plenerowych organizowanych przez nas znajdziesz na naszej stronie – Imprezy firmowe