Projekt “tadek najadek”

Dieta? To już było…

Nie bądź Tadkiem Niejadkiem i jedz z nami do syta! 😊
Idzie zima, więc… najpierw masa, potem rzeźba 😊

W aktualnej, trudnej sytuacji musimy bardziej zadbać o nasze organizmy i „nie katować się” restrykcyjnymi dietami. Odżywiaj się z nami normalnie, zdrowo, bez konserwantów i ulepszaczy, ale jedz dobrze i do syta! 😊 Zapewniamy 3 wartościowe posiłki każdego dnia – ŚNIADANIE, OBIAD, KOLACJĘ – pełne gatunkowych produktów, świeżo przygotowywane zgodnie z normami bezpieczeństwa i estetycznie podane, a co najważniejsze – PO PROSTU PYSZNE!!!  😊

Dziś nie gotuj!

Nie masz ochoty spędzać pół dnia ”stojąc przy garach”? Nie lubisz zmywać i sprzątać po gotowaniu? Nie chcesz stać teraz w niebezpiecznych kolejkach w sklepach? Tracić drogiego paliwa na jeżdżenie po marketach? Nie masz czasu na wymyślanie codziennie innego obiadu? Ile warta jest Twoja praca przy gotowaniu?

Nie wahaj się, to się opłaca! Zamów „TADKA NAJADKA” z dowozem pod Twoje drzwi!!!

Bez pracy nie ma kołaczy

Nasz catering „TADEK NAJADEK ” oferujemy również dla firm, szpitali prywatnych, klinik, fabryk, biur i wszystkich, którzy chcą w pracy zjeść coś pożywnego, dodającego energii, a przede wszystkim pozwalającego cieszyć się wspaniałym smakiem!!!  Zamów dla siebie, zamów dla swoich pracowników,  dostarczymy każdą ilość!

ZESTAW NA JEDEN DZIEŃ ( śniadanie + obiad + kolacja ) to koszt tylko 55 pln./dzień

A smak… BEZCENNY! 😊

Przy zamówieniach na cały miesiąc oferujemy  fajne gratisy! 😊

Dowóz na terenie Poznania i okolic. Dostawa każdego dnia rano lub wieczorem, zamówienia składane z co najmniej jednodniowym wyprzedzeniem do godz. 11.00.