Catering na konferencje i szkolenia — Poznań

W wielu branżach konferencje, targi oraz szkolenia odgrywają niezwykle istotną rolę. Nie tylko pomagają w zdobywaniu profesjonalnej wiedzy, ale również umożliwiają wypracowywanie kontaktów biznesowych. Dziś wiele firm uczestniczy, a nawet przygotowuje tego typu spotkania, dlatego w naszej ofercie nie mogło zabraknąć usług uwzględniających profesjonalny catering na konferencje, szkolenia targi bądź kongresy.

Jeżeli więc posiadasz firmę, która na terenie Poznania organizuje ważne spotkanie biznesowe wymagające smacznej i podanej w atrakcyjny sposób oprawy gastronomicznej, koniecznie skontaktuj się z nami. Przeanalizujemy potrzeby Twojego eventu i zaproponujemy catering na szkolenie, który z pewnością spełni oczekiwania nie tylko pracowników Twojej firm, ale także prelegentów i uczestników.

catering na konferencje poznań
catering na szkolenia poznań

Poznań doskonały na konferencje i wyśmienity catering

Jesteśmy jedną z niewielu firm działających na terenie Poznania, które mogą pochwalić się wieloma sukcesami w branży. Nasz catering na szkolenia bądź konferencje cieszy się ogromną popularnością, ponieważ w odróżnieniu od konkurencyjnych firm z ogromną starannością angażujemy się w każdy etap współpracy.

Nasz catering na konferencje z naszej poznańskiej restauracji Raut to coś więcej niż tylko wydawanie posiłków na czas. To usługa na miarę najbardziej wymagających klientów. Chociażby podczas kongresu lub warsztatów jesteśmy do Państwa dyspozycji także w kwestiach technicznych i każdej niespodziewanej sytuacji. Zależy nam na zadowoleniu wszystkich konsumentów naszego cateringu na konferencjach, dlatego też oferujemy noclegi w nowoczesnych i komfortowych pokojach dla wszystkich spoza Wielkopolski. Istnieje możliwość negocjacji cen dla większych grup.

Jaki catering na szkolenia zapewnia restauracja Raut?

Oferujemy przerwy na kawę w wersji „biznes” i szeroką gamę przekąsek, drożdżówek, kanapek i mini zakąsek. Nasza restauracja w ramach cateringu na konferencjach oferuje także ciekawe menu lunchowe w dużych i sycących porcjach.

Posiłki składające się na catering na konferencji w Poznaniu wykonujemy wyłącznie ze świeżych surowców pochodzących bezpośrednio od sprawdzonych źródeł. Ponadto nasi kucharze dbają o każdy detal, aby smak potraw był niezwykłą przyjemnością dla podniebienia. Komponujemy potrawy tak, aby dania zachwycały uczestników aromatem oraz dodawały energii prelegentom biznesowych spotkań. Już teraz skontaktuj się z nami i wybierz najlepszy catering na szkolenie lub konferencję.

catering konferencje poznań