Najlepszy catering w mieście Poznań!

Cateringowe usługi na mapie Polski istnieją już od 1994 roku. Jednak obecne poznańskie usługi cateringowe z dowozem to coś więcej niż klasyczne bezbarwne kanapeczki i schab w galarecie dostarczone pod konkretny adres. To nawet nie są fast foody zamawiane przez telefon. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego podążamy za najnowszymi trendami w branży gastronomicznej, eksperymentujemy i smakujemy. Wszystko po to, by dostarczać naszym klientom najsmaczniejszych dań, które usatysfakcjonują nawet najbardziej wymagające kubki smakowe.

Chcemy być zawsze „na czasie”, przykładając ogromną wagę zarówno do jakości, jak i szybkości świadczonych przez nas usług. Dlatego restauracja Raut zajmuje się kompleksową obsługą cateringową przede wszystkim na terenie Poznania i okolic. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, jeśli istnieje potrzeba zorganizowania przyjęcia rodzinnego lub firmowego eventu poza Wielkopolską. Chętnie przyjedziemy wszędzie, gdzie jest zapotrzebowanie na wysokiej jakości catering i organizację przyjęć od A do Z.

Co wyróżnia nasze usługi cateringowe?

Restaurację Raut wyróżnia doskonałe połączenie tradycji i niekonwencjonalne podejście do cateringu z dowozem na terenie Poznania. Naszym priorytetem jest przygotowywanie i dostarczanie na czas posiłków oraz napojów do umówionego miejsca, oraz kompleksowa organizacja wydarzeń rodzinnych i firmowych. Czy to będzie na terenie miasta, w okolicach, w Polsce, czy w innym kraju, jakość usług cateringowych Raut musi być doskonała. Jednak to nie wszystko.

Niezwykłą wagę przykładamy do posiłków, od których zależy dobre samopoczucie i energia na ważnych wydarzeniach w życiu rodzinnym lub firmowym. Przygotowujemy dania zarówno tradycyjne, jak i też wyszukane i zaskakujące. Niezależnie od menu szefowie naszej kuchni zawsze wybierają świeże i najlepsze produkty, tylko po to, by wykonane z nich dania rozkosznie pachniały i cieszyły prawdziwym smakiem każdego, kto zdecyduje się zamówić catering w poznańskiej restauracji Raut.

Raut to najlepszy catering, w końcu Poznań to miasto smakoszy

Ogrom doświadczeń, które posiadamy, pozwala nam realizować usługi cateringowe na najwyższym możliwym poziomie. Obsługa kameralnych spotkań w gronie pięciu osób nie jest dla nas problemem, podobnie jak kompleksowa organizacja przyjęć weselnych, albo ogromnych eventów kulturalnych lub firmowych nawet na 6 500 osób. To dlatego, że zawsze dobieramy pracowników do naszej restauracji Raut, dla których catering z dowozem to przede wszystkim pasja.

Doskonale wiemy, że jeśli robi się to, co się lubi, to praca będzie wykonana rzetelnie, terminowo i zawsze przepysznie. Działamy zgodnie z filozofią „JIT” - just in time i nigdy się nie spóźniamy. Jednak to nie logistyka jest priorytetem w branży cateringowej. Przykładamy ogromną wagę do smaku i jakości serwowanych potraw, ale to już wie każdy, kto chociaż raz skosztował naszych przysmaków.

Poznański catering z restauracji Raut dostosowuje menu

Zróżnicowane i perfekcyjnie dopasowane do każdego wydarzenia menu cateringowe to nasz wyróżnik na poznańskim rynku usług cateringowych. Każdego dnia dbamy o to, by serwowane przez nas potrawy były nie tylko smaczne, ale i dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Troszczymy się o to, aby nasze dania, przystawki i desery zdobyły uznanie najbardziej wymagających podniebień naszych klientów. Krótko mówiąc, nawet niejadkom smakuje kuchnia mistrzów restauracji Raut.

Chętnie dostosujemy menu nie tylko pod wyjątkową okazję, ale też pod preferencje odbiorców, którzy często zmuszeni są unikać pewnych produktów spożywczych, chociażby dla wegetarian, diabetyków lub alergików pokarmowych. Niezależnie więc od tego, czy potrzebne są kanapki na konferencję, ciepłe obiady na lunch biznesowy, a może coś słodkiego do kawy – catering z dowozem dla firm w Poznaniu z restauracji Raut to najlepsze rozwiązanie.

Działamy w różnych miejscach

Interesują Cię nasze usługi cateringowe? Sprawdź cennik cateringowy.

Podchodzimy indywidualnie do każdego zamówienia. Przykładamy wagę zarówno do małych zakąsek, jak i uroczystych obiadów w rodzinnym gronie, lub cateringu na wystawne bankiety firmowe w Poznaniu. Jeśli zależy Ci na jakości cateringu z dowozem, miłej atmosferze, twórczych rozwiązaniach skoncentrowanych na wygodzie zamawiającego klienta i przede wszystkim na niezapomnianych doznaniach smakowych, skosztuj potraw z menu Raut! Jeśli wolisz wcześniej sprawdzić umiejętności naszych kucharzy, restauracja jest otwarta dla gości w każdą sobotę i niedzielę od godziny 12:00.