Catering

Catering już od 1994 (na mapie Polski)

Dziś catering to coś więcej niż bezbarwne kanapeczki i schab w galarecie. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego podążamy za najnowszymi trendami w branży gastronomicznej. Chcemy być zawsze „na czasie”, przykładając ogromną wagę zarówno do jakości, jak i szybkości świadczonych przez nas usług. Ogrom doświadczeń, które posiadamy pozwala nam realizować usługę cateringu na najwyższym możliwym poziomie, rzetelnie, terminowo i zawsze przepysznie. Działamy zgodnie z filozofią „JIT” - just in time i nigdy się nie spóźniamy. Przykładamy ogromną wagę do smaku i jakości serwowanych potraw.

Zróżnicowane i perfekcyjnie dopasowane do każdego wydarzenia menu cateringowe to nasz wyróżnik na rynku. Każdego dnia dbamy o to, by serwowane przez nas potrawy były nie tylko smaczne, ale i dopracowane w najdrobniejszych szczegółach, które zdobędą uznanie najbardziej wymagających podniebień naszych klientów.

Niezależnie więc od tego, czy potrzebne są kanapki na konferencję, ciepłe obiady na lunch biznesowy, a może coś słodkiego do kawy – catering dla firm w Poznaniu z restauracji Raut to najlepsze rozwiązanie.

Zapewniamy dostawy jedzenia i catering Poznań na różne okazje, a wśród nich:

Interesuje Cię nasza oferta? Sprawdź nasz cennik cateringowy.

Podchodzimy indywidualnie do każdego zamówienia i przykładamy wagę czy to do małych zakąsek i dedykowanych obiadów w rodzinnym gronie, czy cateringu na wystawne bankiety w Poznaniu. Jeśli zależy Ci na jakości i niezapomnianym smaku, spróbuj potraw z naszego menu!

Catering na Imprezy Firmowe Raut