Bankiety i pikniki firmowe - Poznań

Szukasz firmy, która zapewni Ci kompleksową i profesjonalną obsługę pikniku firmowego w Poznaniu? Dobrze trafiłeś! Restauracja Raut to zgrany zespół doświadczonych pracowników, którzy wiedzą jak zorganizować przyjęcie na 5, 100, a nawet 6 500 osób. Troszczymy się o wyśmienite dania, napoje i każdy szczegół spotkania od A do Z.

Poznań i Wielkopolska są naszym głównym terenem działań. Jednak nie widzimy problemu, by stworzyć wyjątkowe wydarzenie także poza granicami naszego województwa czy kraju. Niezależnie czy jest potrzeba organizacji bankietów firmowych w takich miastach, jak Poznań, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra, Szczecin, Gdańsk, czy Szklarska Poręba – przyjedziemy tam, gdzie jest zapotrzebowanie na profesjonalną obsługę, doskonałą organizację i pyszne jedzenie.

piknik firmowy poznań
organizacja pikników firmowych poznań

Organizacja pikników firmowych

Lubimy swoją pracę. Największą radość sprawia nam widok zadowolonych gości, którzy bawią się w najlepsze bez przymusu kontrolowania sytuacji. Przecież dobra organizacja pikników firmowych polega na tym, by goście nie musieli myśleć o evencie, a mogli spokojnie się integrować. My to wiemy i jesteśmy do tego doskonale przygotowani. Dlatego nie boimy się nowych wyzwań.

Organizacja bankietów firmowych

Imprezy firmowe, imprezy integracyjne, pikniki firmowe, organizacja bankietów firmowych w Poznaniu, konferencje, rauty, przyjęcia dla dyplomatów i polityków, wigilie firmowe, grill-party, biesiady, catering dla firm to nasza specjalizacja. Nawet organizacja dużych medialnych przedsięwzięć, takich jak otwarcia salonów, fabryk i hal produkcyjnych, a także obsługa Prezydentów i Premierów, lub stoisk targowych i tras koncertowych – żaden event nam niestraszny. Przekonaj się sam!

Niezwykłą wagę przykładamy do posiłków, od których zależy dobre samopoczucie i energia na ważnych wydarzeniach w życiu rodzinnym lub firmowym. Przygotowujemy dania zarówno tradycyjne, jak i też wyszukane i zaskakujące. Niezależnie od menu szefowie naszej kuchni zawsze wybierają świeże i najlepsze produkty, tylko po to, by wykonane z nich dania rozkosznie pachniały i cieszyły prawdziwym smakiem każdego, kto zdecyduje się zamówić catering w poznańskiej restauracji Raut.

organizacja bankietów firmowych poznań
bankiety w poznaniu

Organizację bankietów firmowych i innych wydarzeń realizujemy od A do Z

- plan i scenariusz całej imprezy,
- wynajem odpowiednich obiektów na potrzeby wydarzenia lub budowę namiotów,
- prowadzących, wykwalifikowanej obsługi oraz nadzoru menadżerskiego w trakcie trwania bankietów firmowych,
- nagłośnienie, oświetlenie oraz scenę,
- przygotowanie scenografii, programu artystycznego oraz oprawy muzycznej,
- wyposażenie gastronomiczne
– budowa bufetów, stoisk cateringowych, zabezpieczenie sprzętów gastronomicznych (zastawa stołowa, podgrzewacze), a także zapewnienie mebli, ławostołów, wieszaków itp.,
- przygotowanie cateringu,
- ubezpieczenie OC i profesjonalną ochronę,
- transport,
- sprzątanie terenu,
- współpracę ze specjalistami z różnych dziedzin, pozwalającą realizować program i charakter imprez zgodnie z innymi życzeniami klienta.